Gabriela Piotrowska

nauczycielka języka angielskiego i francuskiego
Sękocin

Gabriela jest nauczycielką języków obcych, angielskiego i francuskiego, ma również wykształcenie plastyczne. Większość edukacji odbyła we Francji, a na Université de La Rochelle poznała metody nauczania oparte na komunikacji oraz tworzeniu relacji. Czynnie bierze udział w projektach językowych, kulturalnych, tłumaczeniowych i dubbingowych. Hobbystycznie angażuje się w teatr z amatorską trupą Les Didasca’quoi.

„Podczas swoich zajęć wykorzystuję elementy arteterapii, dlatego też nie rozstaję się z torbą pełną gier planszowych, książek, komiksów i materiałów plastycznych które aktywizują uczniów. Zależy mi, aby towarzyszyć dzieciom w procesie nauczania w taki sposób, by czuły się zauważone i docenione.

To co motywuje mnie do pracy to osobiste doświadczenia związane z wielojęzycznością i dorastaniem pomiędzy dwoma krajami. Ta perspektywa sprawia, że głęboko wierzę, że trudności jakie mogą stanowić bariery językowe są tak naprawdę zaproszeniem do wyruszenia w fantastyczną przygodę. W najbliższym roku szkolnym wraz z uczniami klas 0-3 wspólnie podejmę nowe wyzwania z radością i optymizmem.”

Jaka jest rola Gabrielli w MOST?

Gabriela jest nauczycielką języka angielskiego w grupach 0-3 w Sękocinie oraz nauczycielką języka francuskiego.